WELLNESS HOTEL HARRACHOVKA - Harrachov

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Wellness hotel Harrachovka - Česká republika - Krkonoše - Harrachov
Wellness hotel Harrachovka
Wellness hotel Harrachovka (Hotel) starstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Snídaně, Polopenze
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: WELLNESS HOTEL HARRACHOVKA - Harrachov
Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, LED SAT TV, minibar, trezor, Wi-Fi. 2 lůžkový pokoj se 2 přistýlkami - nutno obsadit všechna lůžka a přistýlky. Přistýlky jsou plnohodnotná lůžka. Jednolůžkový pokoj na ověření na prodejním dispečinku. Pokoje nemají balkony.
Vybavení
Recepce s doplňkovým prodejem, restaurace Kamenice, letní terasa s grilem, pískovištěm a trampolínou pro menší návštěvníky, dětský koutek, Wi-fi, monitorované parkoviště. Wellness centrum - bazén, sauna, infrasauna, pára, solná jeskyně, masáže, thermospa, fitness s vibrační plošinou a trenažéry (rotoped, orbitrek, běžecký pás, posilovací věž a další), koupelové a masážní vany, parafín rukou a obličeje, rašelinové obklady, zábaly, pedikůra, manikůra, kosmetika.
Poloha
Resort Harrachovka***+ se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně a navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit.
PROČ K NÁM ?
Relaxace, lyžování, turistika - ideální spojení vám zajistí hotel Wellness hotel Harrachovka!
PŘÍJEZD AUTEM
Při příjezdu do Harrachova na křižovatce u hotelu Karolína a u komplexu sklárny odbočit vpravo směrem do centra, po cca 300 m první odbočkou vlevo, u bistra Sommer a hned další odbočkou vpravo, příjezd k hotelu cca po 150 m.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 300 m.
STRAVA (léto)
REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří v CK - bufetové stoly. Při nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY - Harrachov - minigolf, bobová dráha, adrenalinové sporty, Muzeum hornictví, lesnictví, Harrachovská sklárna a minipivovar Novosad, Mumlavské vodopády - Včelí stezka hrabě Harracha - Výletní areál Pěnčín - sklárna, kozí farma, korálková dílna, turistický vláček - ZOO LIberec - Ozubnicová trať Tanvald - Kořenov - Výroba hraček - Jiřetín pod Bukovou - Muzeum hraček - Jablonec nad Nisou - Bozkovské dolomitové jeskyně - Hrad a zámek Frýdlant - Hrad Valdštejn - Rozhledna Štěpánka - Příchovice - Osada Jizerka
DALŠÍ SLUŽBY
Zapůjčení županu 50 Kč - cena je za pobyt v případě, že si župan ponecháte po celou dobu pobytu Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.
DÍTĚ (léto)
Jedno dítě do 9,9 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Jedno dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob. V pokoji 2+2 povoleny 2 děti zdarma na přistýlce, knihovat možno pouze přes prodejní dispečink.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Hotelový bazén. Přírodní koupaliště 1 km.
Parkování
100 Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
300 Kč/den - na ověření a menší rasa.
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a snídaní druhý den pobytu. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hodin. Dětské postýlky nutno ověřit předem. ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL Venku vyhrazené místa pro kuřáky.
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
SLEVA 7=5 a 4=3 platí v termínech: 30.04. - 01.07.17 03.09. - 01.11.17 SLEVA 7=6 latí v termínech: 01.07. - 03.09.17 SLEVA 10% za včasný nákup 30 dní před nástupem. SLEVA 20% Spar na 2-lůžkový pokoj. SLEVA 20% na wellness služby a minigolf v Harrachově (800 m) SLEVA 50% na parkování při pobytu na min. 8 nocí.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAX POBYT 6 dní /5 nocí, nástup libovolný (pro dospělé)
- 5x ubytování s polopenzí - 1x káva (presso) nebo čaj + zákusek - 1x láhev vína na pokoj - 1x infrasauna nebo pára 45 min./2 osoby - 1x thermospa 20 min./2 osoby - denně 1 hodina bazénu - SLEVA 20% na ostatní wellness procedury - SLEVA 20% na minigolf (léto) - rekreační poplatek, wifi Nelze uplatnit žádnou slevu.
CELKOVÁ KAPACITA
114 lůžek
DÁLE PRO VÁS (léto)
ZDARMA: rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova kol. Denně vstup do bazénu a fitness na 1 hod. Při ubytování na min. 7 nocí a dokoupení večeří - denně 2 chodový oběd nebo obědový balíček a 1x solná jeskyně 1 hod/osoba.
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
SLEVA 7=5 a 4=3 platí v termínech: 30.04. - 01.07.17 03.09. - 01.11.17 SLEVA 7=6 latí v termínech: 01.07. - 03.09.17 SLEVA 10% za včasný nákup 30 dní před nástupem. SLEVA 20% Spar na 2-lůžkový pokoj. SLEVA 20% na wellness služby a minigolf v Harrachově (800 m) SLEVA 50% na parkování při pobytu na min. 8 nocí.
REKREAČNÍ POPLATEK
V ceně
AKČNÍ NABÍDKA
HIT ATIS léto 7200 Kč - termín 30.4. - 01.07. a 3.9. - 1.11., zdarma 1x dítě na přistýlce 3 - 14,9 let a 1x bez lůžka do 2,9 let, s uplatněním slevy 7=5.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.