LIBÍNSKÉ SEDLO - Libínské Sedlo- Prachatice

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Libínské sedlo - Česká republika - Šumava
Libínské sedlo
Libínské sedlo (Hotel) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Snídaně, Polopenze
TIP

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LIBÍNSKÉ SEDLO - Libínské Sedlo- Prachatice
Ubytování
2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Přistýlka je formou pevného lůžka.
Vybavení
Restaurace s výtečnou kuchyní, pivnice, pizzerie (pizzy, těstoviny, saláty, patate...), venkovní zahrádka, Wi-Fi, dětský koutek a venkovní dětské hřiště, stolní tenis, parkoviště. Wellness centrum - 2 vířivky, sauna a parní sauna, bylinné koupele a masáže Galerie - ukázky lidových řemesel, obrazy, keramika.
Poloha
Nově postavený rodinný hotel se nachází v malé a poklidné obci Libínské sedlo, 4 km od Prachatic. Nad obcí se tyčí vrchol Libína s rozhlednou vysokou 27 m.
STRAVA
REKREAČNÍ POBYT Snídaně formou bufetu. Možnost přikoupení večeří v CK - 3 chodové menu výběrem ze 3 hlavních jídel, (předkrm, polévka, hlavní chod a nápoj 0,2 dcl džusu a karafa s vodou) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY - Prachatice - nejzachovalejší městské centrum ze 14 stol - Lanový park a rozhledna Libín (2 km) - Národní park CHKO Šumava (5 km) - Zámek Kratochvíle (20 km) - Zámek Hluboká (35 km) - Český Krumlov (35 km) - Lipno (40 km) - Schwarzenberský plavební kanál
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,9 let na přistýlce nebo bez lůžka se snídaní ZDARMA Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob. K dispozici 3 dětské postýlky ZDARMA, nutno rezervovat předem.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Krytý bazén a venkovní koupaliště Prachatice (4 km) Přírodní koupaliště (2 km)
Parkování
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
100 Kč/den
Poznámka
Pobyt začíná příjezdem od 14.00 do 18.00 hod. a snídaní druhý den pobytu. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod. NEKUŘÁCKÝ HOTEL
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
SLEVA 7=6 platí v termínech: 14.04. - 25.06. a 27.08. - 19.11.17 SLEVA 10% za včasný nákup do 31.3.17 - pouze pro rekreační pobyt.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SENIORSKÝ POBYT od 60 let, 7 dní/6 nocí, nástup libovolný
V termínech 14.04. a 25.06. a 27.08. - 19.11.17 - 6x ubytování s polopenzí - 5x obědový balíček na výlet - 1x odpolední káva nebo čaj s dezertem - 1x vstup do Wellness - parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi Nelze uplatnit slevu za včasný nákup.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX NA SEDLE 5 dní/4noci, nástup libovolný
- 4x ubytování s polopenzí - 2x vstup do wellnes - Sleva 20% na masáže - 1x láhev vína na přivítanou (na pokoj) - 1x odpolední káva nebo čaj s dezertem, pro děti sladký pohár - parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi Nelze uplatnit slevu za včasný nákup.
CELKOVÁ KAPACITA
45 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, úschova kol, Wi-Fi.
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
SLEVA 7=6 platí v termínech: 14.04. - 25.06. a 27.08. - 19.11.17 SLEVA 10% za včasný nákup do 31.3.17 - pouze pro rekreační pobyt.
REKREAČNÍ POPLATEK
V ceně
PROČ K NÁM ?
Proč rodinný hotel LIBÍNSKÉ SEDLO: - domácí atmosféra - krásná příroda - historické památky - výborná regionální kuchyně z místních zdrojů
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 50 m.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží Prachatice 4 km.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.