SPORT HOTEL BELLEVUE K -180 - Harrachov

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Bellevue - Česká republika - Krkonoše - Harrachov
Bellevue
Bellevue (Hotel) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Polopenze
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SPORT HOTEL BELLEVUE K -180 - Harrachov
Ubytování
2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou pevné lůžko. Možno ověřit dětskou postýlku na pokoj. Balkony možné na ověření, bez poplatku.
Poloha
Hotel je situován na úpatí Čertovy hory asi 300 m od centra Harrachova přímo u sjezdovky a skokanských můstků. V okolí mnoho zajímavostí - Mumlavský vodopád, sklárna s muzeem, lesnické a lyžařské muzeum, exkurze do bývalých dolů, turistický vláček, letní bobová dráha aj.
Vybavení
Restaurace, sauna, možnost masáží, stolní tenis, terasa s posezením a obsluhou, Wi-Fi, úschova a půjčovna kol parkoviště,. V okolí možnost sportovního vyžití - ve městě bowling, tenisové kurty, horolezecká stěna, lanové centrum, golfové hřiště. Možnost návštěvy relaxačního centra v hotelu Karolína.
STRAVA (léto)
Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr z 3 chodového menu. V případě vyšší obsazenosti mohou být večeře formu bufetu.
DÍTĚ (léto)
Dítě do 11,9 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Koupaliště V Zákoutí (1 km), kryté bazény v okolních hotelích.
Parkování
V ceně
POBYT SE ZVÍŘETEM
135 Kč/noc Malá rasa
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
NA SKOK POD MŮSTEK 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí - 1x káva a snack nebo moučník - 1x vstupenka do Muzea skla - 1x oběd v hotelu Karolína - zapůjčení kol zdarma - parkování, rekreační poplatek, úschova kol
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
NA SKOK POD MŮSTEK 5 dnů/4 noci, nástup libovolný - 4x ubytování s polopenzí - 1x káva a snack nebo moučník - 1x vstupenka do Muzea skla - 1x oběd v hotelu Karolína - zapůjčení kol zdarma - parkování, rekreační poplatek, úschova kol
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
TÝDEN POD MŮSTKEM 8 dní/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí - 1x káva a snack nebo moučník - 1x vstupenka do Muzea skla - 1x oběd v hotelu Karolína - zapůjčení kol zdarma - parkování, rekreační poplatek, úschova kol
CELKOVÁ KAPACITA
49 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
V ceně
PROČ K NÁM ?
Ubytování v klidné části města a přesto v blízkosti sportovního vyžití.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd do centra Harrachova, dále u hotelu David doleva, hotel leží u stanice lanovky; parkoviště u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Harrachova na zastávku Harrachov sklárna, dále asi 1,5 km pěšky.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.